Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [Police] Jenny Tarroco Quest

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
DavisX
Administrator
Administrator
DavisX


Liczba postów : 340
Join date : 23/01/2011
Age : 32
Skąd : Mysłowice

[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest EmptySob Sie 18, 2012 1:18 pm

ABY WYKONAĆ QUEST NALEŻY MIEĆ WYKONANE WCZEŚNIEJSZE MISJE POLICE QUESTU(BOX2).
Na samym początku należy porozmawiać z Captain Jenny na posterunku policji przy Pallet. Piszemy hi-mission-yes i możemy rozpocząć misję na Tarroco i Pinkan. Tutaj lokalizacja tegoż miejsca:
[Police] Jenny Tarroco Quest PoliceKopiowanie
Aby zacząć misję na Tarroco rozmawiamy z Officer Jenny, która zanjduje się tutaj:
[Police] Jenny Tarroco Quest TaroccoKopiowanie
Dialog wygląda następująco:
Cytat :
11:00 Davis: hi
11:00 Officer Jenny: Hello Officer, we are having problem with the Rockets at Ascorbia island, and we could use some help!
11:01 Davis: help
11:01 Officer Jenny: The rockets are giving us much trouble at Ascorbia island! Can you help us defeat some of them?
11:01 Davis: yes
11:01 Officer Jenny: Ok! I need you to defeat 30 Rocket Grunts and 5 Rockets Rookies at Ascorbia island, come back here when you're done with them!
Jako iż Jenny jest okrutną kłamczuchą należy ubić 50 Rocket Grunt'ów i 20 Rocket Rookies na Ascorbi. Respią sie one właśnie tu:
[Police] Jenny Tarroco Quest AscorbiaKopiowanie
Wracamy do Jenny i przeprowadzamy dialog:
Cytat :
12:27 Davis: hi
12:27 Officer Jenny: Hello Officer, we are having problem with the Rockets at Ascorbia island, and we could use some help!
12:27 Davis: help
12:27OfficerJenny: Already? Did you defeat all of them?
12:27 Davis: yes
12:27 Officer Jenny: Hmmm, you are stronger than I thought! I think you can help us even more!
12:28 Davis: help
12:28 Officer Jenny: You defeated those weakestrockets,but the gangsters are giving us much more trouble! Can you help?
12:28 Davis: yes
12:28 Officer Jenny: You must defeat 10 Rocket Gangsters! I hope you can do it, otherwise, all our efforts would be in vain!
Kolejny raz kłamczucha wprowadza nas w błąd. Musimy zabić 15 Rocket Gangster'ów i 5 Rocket Criminal'i(Criminal'e są bardzo mocne, bez 120 lvl ciężko będzie je pokonać). Po pokonaniu wracamy do Jenny po naszą nagrodę:
Cytat :
15:03 Davis: hi
15:03 Officer Jenny: Hello Officer, we are having problem with the Rockets at Ascorbia island, and we could use some help!
15:03 Davis: help
15:03 Officer Jenny: Did you manage to defeat all those gangsters!?
15:04 Davis: yes
15:04 Officer Jenny: Perfect! Those rockets will think twice before bother us now! Good job officer! Here, this is your reward for helping me!

Nagrodą jest 500000 doświadczenia oraz 10000$
Powrót do góry Go down
http://diff-anime.pl
Nicoks
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 10
Join date : 04/06/2012

[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: Re: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest EmptyPon Wrz 03, 2012 1:23 pm

co za kicha nnie wiem poco robilem boxa u rocketow jak teraz nie bedemogl zrobic questa na pikan fruita
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: Re: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest EmptyPon Wrz 03, 2012 1:34 pm

Wydaje mi się że jest podobny quest dla rocket. Odpowiednik tego co u police. Ale pewien nie jestem bo nie zrobiłem ani jednego jeszcze.
Powrót do góry Go down
DavisX
Administrator
Administrator
DavisX


Liczba postów : 340
Join date : 23/01/2011
Age : 32
Skąd : Mysłowice

[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: Re: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest EmptyPon Wrz 03, 2012 3:32 pm

Jest odpowiednik dla Rocket'ów, na Ascorbii się go wykonuje. Z tym, że jako iż ja jestem policjantem to opisałem policjanta xD
Powrót do góry Go down
http://diff-anime.pl
Nicoks
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 10
Join date : 04/06/2012

[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: Re: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest EmptySro Wrz 05, 2012 2:14 pm

aha a powiedz mi czy zaczyna sie go gdzie?
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: Re: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest EmptySro Wrz 05, 2012 2:25 pm

Skoro Police znaczyna się u głównej osoby tj. Officer Jenny to pewnie dla Rocket będzie u Giovaniego w Celadon. A gdzie wykonujesz questy już Ci Davis napisał.
Powrót do góry Go down
Temus
Newbie Kid
Newbie Kid
Temus


Liczba postów : 18
Join date : 23/05/2012
Age : 27
Skąd : Cerulean

[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: Re: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest EmptyNie Lut 03, 2013 11:28 am

Na jaki lvl sa te questy po box2 u police jezeli mozna wiedziec. Na 40 mozna robic czy wyzszy trzeba miec?
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: Re: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest EmptyNie Lut 03, 2013 11:36 am

Rocket wykonujesz na 40 lub wyższym więc poniżej tego poziomu nie zrobisz dalszych questów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Police] Jenny Tarroco Quest Empty
PisanieTemat: Re: [Police] Jenny Tarroco Quest   [Police] Jenny Tarroco Quest Empty

Powrót do góry Go down
 
[Police] Jenny Tarroco Quest
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Police] Jenny Pinkan Quest
» [Police] Looker Tarroco Quest
» Police Quest
» Police Quest
» Full Police Quest

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Strefa Gracza :: Questy-
Skocz do: