Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Naturia - Bug/Grass

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Naturia - Bug/Grass Empty
PisanieTemat: Naturia - Bug/Grass   Naturia - Bug/Grass EmptyPon Paź 15, 2012 8:21 pm

Mam już 100 poziom, przymierzam się do zrobienia naturii i mam kilka męczących mnie pytań. Chciałbym aby w tym temacie każdy kto ma pytania odnośnie tej profesji udzielał się, a może powstanie z tego ciekawy poradnik odnośnie Naturii. Dlatego ja zacznę, może ktoś mi pomoże :
1. Dlaczego większość ludzi boostuje Venusaura a nie Meganium. Co ma takiego Venu ze większość ludzi boostuje jego ?
2. Czy ze scytherem a potem scizorem da się szybko uzbierać balle z Rocketów (ja Police) do łapania pokemonów? Gdzie jest do tego najlepsze miejsce? Bo na pinkan przyjemnie nie było.
3. Jakiego pokemona najlepiej zacząć bostować ? Aby były jakieś efekty widoczne.

To narazie pytania które nie dają mi spokoju.
Powrót do góry Go down
Sikora111
Elite Trainer
Elite Trainer



Liczba postów : 111
Join date : 06/07/2011
Skąd : Bydgoszcz

Naturia - Bug/Grass Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Bug/Grass   Naturia - Bug/Grass EmptyWto Paź 16, 2012 12:05 pm

1.To raczej nie ma większej róznicy venu ma giga drain a nium synthesis chociaż wg mnie nium bardziej się nadaje do boosta (wieksze dmg)
2.Pinkan domek dla rocketów ew podziemia rocketów w ascorbi
3.Ile masz kasy,czy masz jakieś plany odnośnie boosta,czy masz już jakiegoś poka leaf/bug zboostwanego nawet w minimalnym stopniu,czy myślałeś już o kupnie s pluma
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Naturia - Bug/Grass Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Bug/Grass   Naturia - Bug/Grass EmptyWto Paź 16, 2012 1:08 pm

Nie mam poka boostowanego. Narazie męczę się z scytherem. Mam 1012 waste i dalej nic. Shiny pluma będę chciał kupić ale to dopiero po 120. Jak narazie mam 310k tylko że gdy uda mi się złapać scythera 2 metale będę musiał kupić. Właśnie zastanawiałem się co zacząć boostować. Myślałem nad scizorem ale to dopiero koło 120 levela. A tak to mam brak pomysłu na cokolwiek przez łapaie tego Scythera, bo już ponad tydzień siedzę na nim.

Takie jeszcze jedno pytanie ale nie odnośnie Naturi. O co chodzi że na 3 randze profesji 4x Heal ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Naturia - Bug/Grass Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Bug/Grass   Naturia - Bug/Grass Empty

Powrót do góry Go down
 
Naturia - Bug/Grass
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  Naturia - Początki Pomoc
» Naturia. Pokemony dla profy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: