Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.

IndeksPortalRejestracjaZaloguj

Share | 

Naturia - Bug/Grass

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon

Liczba postów : 402

PisanieTemat: Naturia - Bug/Grass   Pon Paź 15, 2012 8:21 pm

Mam już 100 poziom, przymierzam się do zrobienia naturii i mam kilka męczących mnie pytań. Chciałbym aby w tym temacie każdy kto ma pytania odnośnie tej profesji udzielał się, a może powstanie z tego ciekawy poradnik odnośnie Naturii. Dlatego ja zacznę, może ktoś mi pomoże :
1. Dlaczego większość ludzi boostuje Venusaura a nie Meganium. Co ma takiego Venu ze większość ludzi boostuje jego ?
2. Czy ze scytherem a potem scizorem da się szybko uzbierać balle z Rocketów (ja Police) do łapania pokemonów? Gdzie jest do tego najlepsze miejsce? Bo na pinkan przyjemnie nie było.
3. Jakiego pokemona najlepiej zacząć bostować ? Aby były jakieś efekty widoczne.

To narazie pytania które nie dają mi spokoju.
Powrót do góry Go down
Sikora111
Elite Trainer
Elite Trainer

Liczba postów : 111

PisanieTemat: Re: Naturia - Bug/Grass   Wto Paź 16, 2012 12:05 pm

1.To raczej nie ma większej róznicy venu ma giga drain a nium synthesis chociaż wg mnie nium bardziej się nadaje do boosta (wieksze dmg)
2.Pinkan domek dla rocketów ew podziemia rocketów w ascorbi
3.Ile masz kasy,czy masz jakieś plany odnośnie boosta,czy masz już jakiegoś poka leaf/bug zboostwanego nawet w minimalnym stopniu,czy myślałeś już o kupnie s pluma
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon

Liczba postów : 402

PisanieTemat: Re: Naturia - Bug/Grass   Wto Paź 16, 2012 1:08 pm

Nie mam poka boostowanego. Narazie męczę się z scytherem. Mam 1012 waste i dalej nic. Shiny pluma będę chciał kupić ale to dopiero po 120. Jak narazie mam 310k tylko że gdy uda mi się złapać scythera 2 metale będę musiał kupić. Właśnie zastanawiałem się co zacząć boostować. Myślałem nad scizorem ale to dopiero koło 120 levela. A tak to mam brak pomysłu na cokolwiek przez łapaie tego Scythera, bo już ponad tydzień siedzę na nim.

Takie jeszcze jedno pytanie ale nie odnośnie Naturi. O co chodzi że na 3 randze profesji 4x Heal ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Naturia - Bug/Grass   Today at 1:24 pm

Powrót do góry Go down

Naturia - Bug/Grass
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1