Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Powrót do PO

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
WaJgeL
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 9
Join date : 31/07/2011
Age : 28
Skąd : Polska

Powrót do PO Empty
PisanieTemat: Powrót do PO   Powrót do PO EmptySob Lis 24, 2012 9:53 am

Witam. Ostatnio miałem duża przerwę a mianowicie od czerwca nie grałem. Ostatnio zauważyłem jednak duże zmiany, przez co mam do was dużo pytań. Mam nadzieję że mi pomożecie xD
1. Czy opłaca mi się zbierać na scythera czy od razu kupić sobie scizora?
2. Czy opłaca się jeszcze stawiać na "tradycyjne" poki? (tak będę nazywał 1 serie). Nie wiem, czy tylko mi się tak wydaje, ale "nowe" poki bija chyba więcej niż ich odpowiedniki
3. Czy opłaca się boostować Meganium? Moja profka to Naturia
4. Dlaczego "tradycyjne" poki są teraz o wiele tańsze niż przedtem a "nowe" biją rekordy cen?


Mam 97 lvl, nie mam dacca i nie zamierzam mieć, gdyż grać tak często jak wcześniej nie będę (szkoła, inne gry itp). Czy polecacie mi kupić jakiegoś "nowego" poka na mój level? Mój głowny exp to rock tunel. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję. Można też mi odpowiadać na PO, a mianowicie gram na Sapphire a mój nick SongoZamulacz. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Powrót do PO Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do PO   Powrót do PO EmptySob Lis 24, 2012 12:33 pm

1. Scizor lepszy, ale moim zdaniem dla naturii warto mieć oba poki.
2. Możesz to bardziej rozwinąć? Liga Kanto też jest potrzebna. To że wprowadzili Jhoto nie znaczy, że musisz grać tylko nowymi.
3. Opłaca się, moim zdaniem lepiej ją niż venu, ale każdy ma swoje zdanie.
4. Podaj przykład. Poza tym pokemony poniżej 100k mają nowy system catchu. Także teraz łatwiej się łapie. Nie sądzę aby wszystkie z ligi Kanto był tańsze niż kiedyś.
Powrót do góry Go down
WaJgeL
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 9
Join date : 31/07/2011
Age : 28
Skąd : Polska

Powrót do PO Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do PO   Powrót do PO EmptySob Lis 24, 2012 9:27 pm

2. Chodziło mi przede wszystkim o trojke: venusaur a meganium, blastoise a tym aligatorem, charizard a typlosion, ale także o np crobata, heracros itp.
4. Gengar, Alakazam i Machamp teraz osiągają ledwo cenę 25k, a kiedyś były 10k droższe

Jeszcze raz dziękuje za odpowiedź



P.S. mój nick to Songo Zamulacz <-- z spacja
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Powrót do PO Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do PO   Powrót do PO EmptySob Lis 24, 2012 11:12 pm

2. Wiele się nie różnią, ale do mnie przemawia jednak mocniejszy heal Meganium i Reflect. Poza tym Tornado wydaje mi się że zadaje większy dmg niż leaf strom.
4. Tak jak już pisałem catch system został zmieniony. Gdy cena balli wyrzuconych na poka dochodzi do ceny sklepowej to już masz większą szansę na złapanie. Prościej ujmując z kolejnym wyrzuconym ballem masz większe szanse na złapanie. Jednak nowy catch system jest tylko dla poków których cena sklepowa nie przekracza 100k. Dlatego takie poki kosztują mniej. Czasami można jeszcze spotkać za 30k ale rzadko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Powrót do PO Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do PO   Powrót do PO Empty

Powrót do góry Go down
 
Powrót do PO
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Powrót do pxg
» Powrót do Gry ( Pytania )
» Powrót i aktywność na Forum.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: