Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Problem ze zrobieniem profki.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Yetichuj
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 1
Join date : 26/11/2012

Problem ze zrobieniem profki. Empty
PisanieTemat: Problem ze zrobieniem profki.   Problem ze zrobieniem profki. EmptyPon Lis 26, 2012 3:47 pm

Siema wszystkim :>
Słuchajcie, mam problem z profką - mam wszystkie 4 flety, questy porobione, podlatuje do miejsca gdzie są bąbelki, próbuję wywołać Dragonite a tu lipa, nic się nie dzieje Razz próbowałem już nie raz i cały czas jest to samo. Wie ktoś może co jest przyczyną ? ;>
Powrót do góry Go down
Maskis
Newbie Trainer
Newbie Trainer



Liczba postów : 33
Join date : 20/09/2012

Problem ze zrobieniem profki. Empty
PisanieTemat: Re: Problem ze zrobieniem profki.   Problem ze zrobieniem profki. EmptyPon Lis 26, 2012 6:42 pm

Hmm nie jestem tu jakimś znawcą ale chyba teraz musisz lecieć do Billa i napisać mu jaką chcesz profę i potem możesz lecieć grać na fletach ;p
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Problem ze zrobieniem profki. Empty
PisanieTemat: Re: Problem ze zrobieniem profki.   Problem ze zrobieniem profki. EmptyPon Lis 26, 2012 7:18 pm

Jeżeli masz wszystkie questy u Billa zrobione to nie możliwe że nie możesz. Jeżeli zrobiłeś u niego quest na Poke Fleta, to wystarczy go użyć tam gdzie bąbelki i grać pozostałymi trzema.
Powrót do góry Go down
Feri Aster
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 11/08/2012

Problem ze zrobieniem profki. Empty
PisanieTemat: Problem ze zrobieniem profki   Problem ze zrobieniem profki. EmptyWto Gru 04, 2012 12:03 pm

Ten sam miałem problem co ty, ale to bylo spowodowane tym ze poprostu żle podlatywalem do tych bombelkow. Nie podlatuj od dolu tylko z boku, ja tak robilem i bylo ok:) Pozdrawiam Feri Aster
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Problem ze zrobieniem profki. Empty
PisanieTemat: Re: Problem ze zrobieniem profki.   Problem ze zrobieniem profki. EmptyWto Gru 04, 2012 1:32 pm

To z której strony się podlatuje nie ma najmniejszego znaczenia. Może po prostu był błąd. I tak się złożyło że jak podleciałeś z boku już wszystko działało. Widocznie potem problemów nie miał, skoro nic nie odpisał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem ze zrobieniem profki. Empty
PisanieTemat: Re: Problem ze zrobieniem profki.   Problem ze zrobieniem profki. Empty

Powrót do góry Go down
 
Problem ze zrobieniem profki.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poki do profki
» pomoc odnosnie profki
» Problem z NPC
» Problem z Klientem
» problem z klanem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: