Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.

IndeksPortalRejestracjaZaloguj

Share | 

Pierwsze kroki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Chatrik
Newbie Kid
Newbie Kid

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Pierwsze kroki   Nie Gru 16, 2012 12:20 pm

Witam ostatni raz grałem w te poki około 1 rok temu i dosyć dużo się pozmieniało. Wiec moje pytanie jest takie gdzie najlepiej expić na początku? Mam 6lvl i poka sunkern (który okazał się bardzo słaby). Próbowałem łowić ale to jest bardzo monotonne kiedyś to było lepsze. Proszę o pomoc
Powrót do góry Go down
Kyus Verak
Newbie Kid
Newbie Kid

Liczba postów : 19

PisanieTemat: Re: Pierwsze kroki   Nie Gru 16, 2012 4:40 pm

Ja bym na twoim miejscu(to tylko moje zdanie) złapałbym ratate(według mnie to jeden z najlepszych pokemonów na start) potem był złapał pidgeya dalej odisha, wziąłbym taska na rataty i zubaty (nie wiem czy jest w każdym mieście) przy okazji łapałbym zubata. Mając zubata zacząłbym łapać jakieś wodne poki następnie bellsprouta. Jakbym go złapał to wybrałbym się na geodude i mając trochę więcej kaski kupiłbym jakiegoś słabego poka z drugiej generacji. Jakbyś chciał wiedzieć coś więcej to napisz.
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon

Liczba postów : 402

PisanieTemat: Re: Pierwsze kroki   Nie Gru 16, 2012 5:14 pm

Podstawowe poki które powinieneś mieć, Odish, bellsprout, coś wodnego typu poliwag, horsea, warto złapać digletta (earthshock sporo robi geodude). Z tymi pokami idź na geodude. Złap go i potem na pidgeottach siedź. Spokojnie do 20 - 25 powinieneś uwinąć się ze złapaniem gedude i pidgeotto, Potem złapać glooma i można już spokojnie na większym rt siedzieć. Potem to już z górki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pierwsze kroki   Today at 1:29 pm

Powrót do góry Go down

Pierwsze kroki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1