Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Problem z odzyskaniem konta

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
cepeles
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 3
Join date : 25/04/2013

Problem z odzyskaniem konta Empty
PisanieTemat: Problem z odzyskaniem konta   Problem z odzyskaniem konta EmptyCzw Kwi 25, 2013 2:44 pm

Witam. Po ponad rocznej przerwie z pokemonami chciałem zalogować się na swoje stare konto. Znalazłem swój pierwotny account number, password, mail i recover key jednak z tego co pamiętam po formacie komputera zmieniłem co się dało, aby zabezpieczyć konto, lecz te dane zgubiłem. Czy da się jakoś odzyskać moje konto? Próbowałem logować się na głównej stronie i odzyskiwać postać tym co mam lecz nie udało się. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Problem z odzyskaniem konta Empty
PisanieTemat: Re: Problem z odzyskaniem konta   Problem z odzyskaniem konta EmptyCzw Kwi 25, 2013 7:59 pm

Numeru zmienić nie można. Recovery key już dawno nie obowiązuje. Hasło możesz odzyskać poprzez e-mail na ich stronie. Jednakże jeśli masz polskiego maila np z onetu, wp czy interii to nie odzyskasz hasła. E-mail zwrotny z hasłem przyjdzie tylko na zagraniczne maile takie jak g-mail.
Powrót do góry Go down
cepeles
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 3
Join date : 25/04/2013

Problem z odzyskaniem konta Empty
PisanieTemat: Re: Problem z odzyskaniem konta   Problem z odzyskaniem konta EmptyPią Kwi 26, 2013 2:28 pm

Czy jest to pewne w 100%? Czytałem wiele postów na temat odzyskiwania kont z polskimi e-mailami i niektórzy twierdzili, że wysłanie ticketa pomogło.
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Problem z odzyskaniem konta Empty
PisanieTemat: Re: Problem z odzyskaniem konta   Problem z odzyskaniem konta EmptySob Kwi 27, 2013 8:12 am

Wysłanie ticketa zazwyczaj pomaga. Ale ja o tym nic nie wspomniałem, Musisz po prostu im udowodnić, że to Twoje konto.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem z odzyskaniem konta Empty
PisanieTemat: Re: Problem z odzyskaniem konta   Problem z odzyskaniem konta Empty

Powrót do góry Go down
 
Problem z odzyskaniem konta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» odzyskanie konta
» Mały problem
» problem z klanem
» PokeXGames Tutorial PL [#1] Zakładanie konta/Tworzenie postaci
» Problem z NPC

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: