Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Najlepszy klan (Pomoc w wyborze)

Go down 
3 posters

Który klan jest według ciebie najlepszy ?
Volcanic
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap11%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 11% [ 6 ]
Railbolt
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap7%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 7% [ 4 ]
Naturia
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap12%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 12% [ 7 ]
Gardestrike
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap7%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 7% [ 4 ]
Malefic
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap11%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 11% [ 6 ]
Wingeon
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap4%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
Psycraft
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap7%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 7% [ 4 ]
Orebound
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap25%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 25% [ 14 ]
Seavell
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_lcap18%Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) I_vote_rcap
 18% [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 57
 

AutorWiadomość
Maxelek
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 10/05/2012

Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) Empty
PisanieTemat: Najlepszy klan (Pomoc w wyborze)   Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) EmptyPią Maj 24, 2013 4:57 pm

Jak każdy widzi, wybór klanu, jest wyborem ważnym, którego raczej nie zmienimy w swojej karierze, ponieważ zmiana kosztuje majątek. Sam wbijam właśnie 80 level i nie mogę się zdecydować. Prosiłbym jakichś wysoko-levelowych graczy o jakieś krótkie opisy klanów np.

Klan : np. Gardestrike
Najbardziej użyteczne pokemony : Lvl 80 ~~, Lvl 100 ~~ Lvl 120 +
Co mi się w nim podoba :
Plusy : np. - bardzo dobrze się zarabia locąc Ancienty z Ursaringów - wszechstronność pokemonów
Minusy : - wolny exp
Najlepiej mi się expi na : Lvl 80 ~~, Lvl 100 ~~ Lvl 120 +

Tak, właśnie o coś takiego mi chodzi, prosiłym o takie mini-guides(poradniczki) was, bardziej doświadczonych graczy ode mnie, ja to wszystko poskładam w całość i będę sukcesywnie edytował, umieszczał w tym poście. Z góry dzięki.
Powrót do góry Go down
WaJgeL
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 9
Join date : 31/07/2011
Age : 28
Skąd : Polska

Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy klan (Pomoc w wyborze)   Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) EmptySob Maj 25, 2013 8:22 am

Zależy gdzie lubisz expić. Mój ulubiony exp to RT bo rzadko mam dacca, więc wybrałem naturie. Expić możesz także scizorem/scytherem na venu, exeggutorem na blastach/feraligatrach albo bez dacca venu lub meganium na RT. Nie wiem jeszcze gdzie Heracrosem expic, wiec prosze poprawcie mnie
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy klan (Pomoc w wyborze)   Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) EmptySob Maj 25, 2013 9:05 am

Heracross ma skille fighting. A tego rodzaju skile sprawdzają się najlepiej na normal. Można iść w shamouti na ursa i laxy. Ale przed 100 nie sądzę aby to miało sens. Jest tam sporo upierdliwych miltanków i one będą sprawiać kłopoty.Zbyt duża strata czasu i potek przed 100. Możesz liczyć na ancient stona wtedy się zwróci. Oczywiście przed ursa i laxami masz granbulle tam można próbować.
Osobiście gram naturią i uważam, że to lekko nudna klasa. Ale o gustach się nie rozmawia. Największym plusem tej klasy jest chyba to że dużo pokemonów ma heala lub jakiegoś draina. No i oczywiście scizor.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy klan (Pomoc w wyborze)   Najlepszy klan (Pomoc w wyborze) Empty

Powrót do góry Go down
 
Najlepszy klan (Pomoc w wyborze)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nie ten Klan
» Klan Wingeon
» pomoc domek
» Pomoc Konto
» box 3 prosze o pomoc

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: