Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.

IndeksPortalRejestracjaZaloguj

Share | 

Expienie i dobra pomoc

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
opol112
Newbie Kid
Newbie Kid

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Expienie i dobra pomoc   Sob Cze 01, 2013 9:17 pm

Witam wszystkich - tak na starcie - przeglądałem inne tematy i zapoznałem się z tym co już było pisane jednak muszę się dowiedzieć paru ważnych rzeczy. a więc najpierw cos o mnie:

- 54 lvl
- 70 fishing
-poki : bayleff, chaarmeleon, pineco, cubone, psyduck,
- stan konta - 65k
1. co nalezy wymienić/ zamienić co kupić - potrzebuje czegoś co zapewni mi szybki exp i niajgorszy dorobek by mieć na dacc (z tego co wiem 150k )
2. Gdzie polecacie szybko expic - problem mam taki ze nie grałem parę miesięcy i nie ogarniam za bardzo. Mapę facc kanto trochę znam, jednak co do mapy jotho - nic kompletne
3.Oraz potrzebuję drobnych porad ogólnych co do profesji --- dodam że jestem zwolennikiem gry spokojnej ale dokładnej tj. nie wpieprzać się w grupę i combo - bo tak za bardzo nei ogarniam
- box 2 wykonałem
- bardzo lubię grać pokemonami typu ground i kamień -- mój ulubieniec to Sandslash do którego na pewno będę dążył

--proszę o wiele pomysłów i sugestii -- wszystkie rozważę i dziękuję z góry
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon

Liczba postów : 402

PisanieTemat: Re: Expienie i dobra pomoc   Nie Cze 02, 2013 4:29 pm

Złap tangelę. Od razu będziesz mieć stona za catch. Z nią możesz łowić, iść na rt, albo na ziemne poki. Pokemony to masz kiepskie. Jeżeli lubisz ziemne i kamienne poki to próbuj złapać marowaka i sandslasha. Skoro przejrzałeś tematy na forum to powienieneś znać główne expowiska. Kinnow island, power plant, drzweka hamlin lub cerulean, piramidy z umbreonem, shamouti normal poki, rock tunel, pidgeoty z buzzem. Nie ma co tu radzić. Uzbieraj na dacc a będziesz mieć expowisko dużo więcej.
Powrót do góry Go down

Expienie i dobra pomoc
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1