Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pokelife zapraszam

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
didieusz
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 22/06/2013

Pokelife zapraszam Empty
PisanieTemat: Pokelife zapraszam   Pokelife zapraszam EmptySob Cze 22, 2013 1:12 pm

Chciałem serdecznie zaprosić was do gry przeglądarkowej, w której osiągnięcia nie zależą od poświęconego czasu w ciągu dnia, kwadrans dziennie jest wystarczający. Gra rozwinęła się znacznie przez nieco ponad rok istnienia, wprowadzone są II generacje, sale liderów i wiele innych.

Jeżeli ktoś chce się przekonać zapraszam, szczególnie będę wdzięczny jeżeli zarejstrujecie się z mojego linku polecającego:
link w moim profilu jako strona www Very Happy
każdy kto się z niego zarejstruje otrzyma moją pomoc, w razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie w grze (ten sam nick)

Dzięki!

P.S. Gra na początku może się nudzić, ale z czasem zaczyna wciągać Smile

Zapraszam i dziękuję za rejstracje z mojego linku.
Powrót do góry Go down
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=137864
Reakti
Administrator
Administrator



Liczba postów : 138
Join date : 02/02/2011

Pokelife zapraszam Empty
PisanieTemat: Re: Pokelife zapraszam   Pokelife zapraszam EmptyNie Cze 30, 2013 11:39 am

Czy ja wiem. Raczej bym określił że ta gra jest na początku wciągająca a potem nudna. Administracja w sumie jest bez karna. Gdy jeszcze ta gra wychodziła należałem do organizacji Loża Szyderców miałem już prawie 60lvl wszystko fajnie wyszkolone, a tu nagle cała organizacja usunięcie postaci bo rzekomo spiskowaliśmy nad zniszczeniem Poke Life. Aktualnie mam konto z tymi pokemonami http://scr.hu/83j/95r1x
i mogę sprzedać jest 1k PZ. Ale to tak poza tematem xD
Powrót do góry Go down
didieusz
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 22/06/2013

Pokelife zapraszam Empty
PisanieTemat: Re: Pokelife zapraszam   Pokelife zapraszam EmptyNie Cze 30, 2013 11:49 am

Co do Loży to się nie wypowiadam, trudno określić sytuację z mojej strony, gdzie słyszałem tylko plotki, jak doszło do wyłączenia gry, o powodach etc.
Co do konta, radzę usunąćtą wiadomość bo wiesz jak to jest ze sprzedażą konta, jeszcze ktoś życzliwy doniesie i po koncie Wink

Pozdro
Powrót do góry Go down
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=137864
Reakti
Administrator
Administrator



Liczba postów : 138
Join date : 02/02/2011

Pokelife zapraszam Empty
PisanieTemat: Re: Pokelife zapraszam   Pokelife zapraszam EmptyNie Cze 30, 2013 5:47 pm

Konto stoi afk od miechów xD Nie trzeba mi go xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokelife zapraszam Empty
PisanieTemat: Re: Pokelife zapraszam   Pokelife zapraszam Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokelife zapraszam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ZAPRASZAM NA TS3
» Zapraszam wszystkich serdecznie do GRy League of legends

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Hyde Park :: O.W.I.O.N-
Skocz do: