Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Profesja Wingeon

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
mates113
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 4
Join date : 05/07/2014

Profesja Wingeon Empty
PisanieTemat: Profesja Wingeon   Profesja Wingeon EmptySob Lip 05, 2014 2:32 pm

Witam wszystkich, mam prośbę (wczesniej szukałem na forum ale nie znalazłem info) Co sądzicie o profesji wingeon? Jakie poki na niej uzywac, także z tych nowych. Mam stare konto, gdy jeszcze nie bylo pokemonow z 2 serii i zastanawiam sie czy nie zmienic profy ewentualnie nowego chara. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Profesja Wingeon Empty
PisanieTemat: Re: Profesja Wingeon   Profesja Wingeon EmptyNie Lip 06, 2014 9:17 am

Moja wiedza na temat wingeona nie jest zbyt duża. Przede wszystkim teraz powinieneś mieć shiny fearowa. Został solidnie wzmocniony i teraz jest niezłym tankiem. Do expa używaj scythera i gyaradosa. Nie jest to jakiś ogromny koszt więc te dwa poki powinieneś na start załatwić. Nie wiem jak się w expie sprawdza ale do pvp przydaje się skarmory. A do walk przede wszystkim powinieneś mieć dragonite. Oraz oczywiście polować na e farfa, s geota i s dodrio. Co do trzeciej serii to wiele powiedzieć nie mogę. Swellow, altaria, tropius, flygon to poki dla wingeona. Tropius to świetny pok, bardziej dla naturii, ale wing też może używać. O reszcie się nie wypowiem bo za dużo nie używałem ich.
Powrót do góry Go down
mates113
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 4
Join date : 05/07/2014

Profesja Wingeon Empty
PisanieTemat: Re: Profesja Wingeon   Profesja Wingeon EmptyNie Lip 06, 2014 2:04 pm

Dzięki wielkie za pomoc Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Profesja Wingeon Empty
PisanieTemat: Re: Profesja Wingeon   Profesja Wingeon Empty

Powrót do góry Go down
 
Profesja Wingeon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Klan Wingeon
» profesja
» Profesja...
» Profesja ...........
» PROFESJA (CATCH)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: