Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Co oferuję nam NPC Dalk?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Nojryn
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 12
Join date : 15/03/2012

Co oferuję nam NPC Dalk? Empty
PisanieTemat: Co oferuję nam NPC Dalk?   Co oferuję nam NPC Dalk? EmptySob Maj 19, 2012 7:19 pm

NPC Dalk to NPC który skupuję od nas diamenty za pewne udogodnienia w grze, zrobię ich spis oraz krótko wytłumaczę. Tego NPC możemy znaleźć w każdym sklepie prowadzonym przez Mark'a na 1 piętrze, lub 2.

Diamond Account :
Koszt : 10 Diamentów/ Czas trwania : 30 Dni.
Daje on nam możliwość zwiedzania nowych terenów, logowania się bez kolejek. Oferuję on także nam nowe Questy itp. Dzięki niemu możemy także latać,pływać,teleportować się,jeździć na pokemonach.

Hometown :
Koszt : 5 Diamentów.
Pozwala on nam zmienić swoje obywatelstwo/miasto, dzięki tego po zgonie zalogujemy się na zmienionym mieście, oraz będzie widoczne to do jakiego miasta należymy poprzez kliknięcie na nas.

Changesex :
Koszt : 5 Diamentów.
Dzięki temu możemy zmienić swoją płeć w grze, nie daje to żadnych korzyści po za tym że mamy inne outfity, oraz w pewnych klanach inne nazwy.

Change clan :
Koszt : 80 Diamentów.
Bez wątpienia najdroższy zakup. Pozwala on nam zmienić swój clan/profesje. Dzięki temu możemy spróbować innych sił w innej odmianie pokemona. Dodatkowo dodam że po zmianie z np 5 rangi nie będziemy mieli 5 rangi w wybranym nowym klanie, lecz tylko pierwszą.

Blessed :
Koszt : 3 Diamenty.
Opcja używana raczej na większych levelach, dzięki niej po zgonie tracimy mniej expa, co jest wygodne dopiero na wyższym levelu, chyba że ktoś ma dużo kasy to może kupować na niższym.

@Edit
Dodatkowo od 25 Maja 2012r. Będzie dostępny Ticket do Orange Archipelago za 30 diamentów, dzięki niemu dostaniemy możliwość używania nowych pokemonów, robienia nowych questów i dostęp do nowych terenów.

Poradnik pisany w 100% przez moją osobę Smile.

Poprawiona estetyka
Sawik


Ostatnio zmieniony przez Nojryn dnia Sob Maj 19, 2012 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
DavisX
Administrator
Administrator
DavisX


Liczba postów : 340
Join date : 23/01/2011
Age : 32
Skąd : Mysłowice

Co oferuję nam NPC Dalk? Empty
PisanieTemat: Re: Co oferuję nam NPC Dalk?   Co oferuję nam NPC Dalk? EmptySob Maj 19, 2012 8:37 pm

Dzięki za poradnik, reszta dodanych poradników nie przydatna, bo jest już na forum, więc usunąłem. Mógłbyś dodać, że od 25 maja ticket za 30 diamentów można będzie kupić. Odnośnik w spisie się pojawi.
Powrót do góry Go down
http://diff-anime.pl
Nojryn
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 12
Join date : 15/03/2012

Co oferuję nam NPC Dalk? Empty
PisanieTemat: Re: Co oferuję nam NPC Dalk?   Co oferuję nam NPC Dalk? EmptySob Maj 19, 2012 9:02 pm

@UP Właśnie zauważyłem że dałeś w 1 poradniku to, ale nie kosztowało mnie to zbyt wiele pracy więc spoko. Dodałem to że od 25 maja będzie można Smile.
Powrót do góry Go down
Diox
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 03/07/2012
Age : 27

Co oferuję nam NPC Dalk? Empty
PisanieTemat: Re   Co oferuję nam NPC Dalk? EmptyCzw Lip 19, 2012 3:54 pm

Nie mogę znaleźć tego NPC, kupiłem diamenty i chciałbym wykupić Dacca. Gdzie go można znaleźć? Czy może teraz jakoś inaczej się zamawia konto premium?!
Ok już znalazłem w TC Very Happy
Powrót do góry Go down
save666
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 06/10/2012

Co oferuję nam NPC Dalk? Empty
PisanieTemat: Re: Co oferuję nam NPC Dalk?   Co oferuję nam NPC Dalk? EmptySro Paź 10, 2012 6:09 pm

to moze jeszcze dopiszesz skad brac te dimenty;)
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Co oferuję nam NPC Dalk? Empty
PisanieTemat: Re: Co oferuję nam NPC Dalk?   Co oferuję nam NPC Dalk? EmptySro Paź 10, 2012 7:54 pm

Tylko kupić na stronie. Ale nie wiem czy Polacy mogą. W grze zawsze możesz kupić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co oferuję nam NPC Dalk? Empty
PisanieTemat: Re: Co oferuję nam NPC Dalk?   Co oferuję nam NPC Dalk? Empty

Powrót do góry Go down
 
Co oferuję nam NPC Dalk?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Strefa Gracza :: Poradniki-
Skocz do: