Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.

IndeksPortalRejestracjaZaloguj

Share | 

Profesja...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Messofi
Newbie Kid
Newbie Kid

Liczba postów : 12

PisanieTemat: Profesja...   Pon Lip 30, 2012 7:18 pm

Siema wszystkim. Otóż zastanawiam się nad profką jaką mam wybrać. Aktualnie mam Psychic Mastera ale z tego co mi wiadomo można to zmienić. Jakoś nie wiem gdzie expić z tą profą i myślę o innej. Tu pytanie do was. Jaką profesje wybrać, czy może zostać przy tej?
Poki, które posiadam to: Noctowl, Alakazam, Hypno, Mime, Sandslash, Clefable. brak kasy, a lvl to 83.
Jeśli napiszecie jaką wybrać to proszę również ująć jakie poki sprzedać, i kupić pod daną profke.
Pozdrawiam i z góry dzięki ^^.
@edit
Jeszcze możecie napisać gdzie najlepiej expić ;d.
@edit2 >.<
Mam dacca xd.
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon

Liczba postów : 402

PisanieTemat: Re: Profesja...   Pon Lip 30, 2012 7:52 pm

Expisz tam gdzie Twoje poki sobie najlepiej radzą i zadają największy damage. Co do profesji to chyba można ją zmienić zanim potwierdzisz to w klanie swoim. Wtedy jest to darmowe. W innym wypadku zmiana jest chyba płatna. Jeśli źle mówię to proszę mnie poprawić. Nie ma najlepszej profesji czy najgorszej. Każdą się da grać. W tym wypadku tylko Ty musisz podjąć decyzje o swojej profie. Możesz starać się iść w garde. Dużo ludzi gra tą profesją i nie narzekają. Wtedy zbierasz kase na elite lee lub chana i możesz sobie expić prawie wszędzie.
Powrót do góry Go down
Messofi
Newbie Kid
Newbie Kid

Liczba postów : 12

PisanieTemat: Re: Profesja...   Wto Lip 31, 2012 10:26 am

@up Dzięki Razz.
Otóż zastanawiam się nad Water profą i zamierzam sprzedać Hypno oraz Mima i kupić za to jakieś 2 wodne/lodowe poki. Jakie polecacie? Aha jeszcze chciałbym żebyście podali jakieś fajne respy gdzie można poexpić z tymi pokami. Wiem, że na Magmar Hellu się fajnie expi ale to na większy lvl raczej :p.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Profesja...   Today at 1:27 pm

Powrót do góry Go down

Profesja...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1