Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wypraszam sobie.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
kapitanbombaxD
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 12
Join date : 23/01/2011
Skąd : Polska

Wypraszam sobie. Empty
PisanieTemat: Wypraszam sobie.   Wypraszam sobie. EmptyPią Lis 16, 2012 7:25 am

Wypraszam sobie , że z kimkolwiek współpracuję tym bardziej w nabieraniu na sms,y nie mam w tym nawet żadnego interesu wiec weź 12 latku sklej pi*de , masz nauczkę , żeby nie ufać obcym i nie wkręcaj w swoją nieudolność innych.

To jest dział do zgłaszania oszustów, a nie się tłumaczenie
warn
Sawik
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Wypraszam sobie. Empty
PisanieTemat: Re: Wypraszam sobie.   Wypraszam sobie. EmptyPią Lis 16, 2012 1:48 pm

Po pierwsze primo nie musisz używać słów niecenzuralnych na forum. Po drugie primo skoro już napisałeś w tamtym temacie swoje zdanie, to po co robisz kolejny temat ? Jeżeli ktoś chce, to tam zobaczy co masz na myśli. A po trzecie primo ultimo nie musisz wyskakiwać z tekstem "weź się 12 latku ogarnij" czy coś w ten deseń. Może nawet mieć tyle i być rozsądniejszym od Ciebie ...
Powrót do góry Go down
kapitanbombaxD
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 12
Join date : 23/01/2011
Skąd : Polska

Wypraszam sobie. Empty
PisanieTemat: Re: Wypraszam sobie.   Wypraszam sobie. EmptySob Lis 17, 2012 10:56 pm

Kiwi napisał:
Po pierwsze primo nie musisz używać słów niecenzuralnych na forum. Po drugie primo skoro już napisałeś w tamtym temacie swoje zdanie, to po co robisz kolejny temat ? Jeżeli ktoś chce, to tam zobaczy co masz na myśli. A po trzecie primo ultimo nie musisz wyskakiwać z tekstem "weź się 12 latku ogarnij" czy coś w ten deseń. Może nawet mieć tyle i być rozsądniejszym od Ciebie ...

Dodałem przez przypadek , z pewnością jest dużo rozsądniejszym człowiekiem ufając osobie której nie zna , pozdro pogromco uciśnionych - primo. Primo ultimo nie będzie mnie oskarżał jakiś pajac o coś , czego nie zrobiłem. Pozdrawiam po raz drugi.
Powrót do góry Go down
qwerty1
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 6
Join date : 14/11/2012

Wypraszam sobie. Empty
PisanieTemat: Re: Wypraszam sobie.   Wypraszam sobie. EmptyNie Lis 18, 2012 8:43 am

Nawet pajac nie ma honoru żeby się przyznać. Pozdro
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wypraszam sobie. Empty
PisanieTemat: Re: Wypraszam sobie.   Wypraszam sobie. Empty

Powrót do góry Go down
 
Wypraszam sobie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Hyde Park :: O.W.I.O.N-
Skocz do: