Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nie mogę się zalogować na pokemony

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Krystek348
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 05/01/2013

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptyPon Lut 25, 2013 1:08 pm

Siema , nie mogę się zalogować na pokemony a jestem na 100% pewny że wpisuje dobre passy . Proszę o pomoc ,

PS. Nikt nie znał moich passów .

Co mam zrobić lub gdzie się zgłosić ?
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptyPon Lut 25, 2013 2:43 pm

Jeżeli możesz zalogować się na ich oficjalną stronę [You must be registered and logged in to see this link.] to znaczy, że to wina serwera. W innym przypadku hasło i numer musiały zostać zmienione. Spróbuj na ich stronie się najpierw zalogować. Jeżeli Ci się tam uda a do gry nie, to jeszcze pomyślimy. Zawsze możesz wysłać "Ticket" do administracji gry. Robi się to na koncie na ich stronie.
Powrót do góry Go down
Krystek348
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 05/01/2013

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptyPon Lut 25, 2013 3:01 pm

Niestety próbowałem też się zalogować na oficjalnej stronce i też wyskakuje że podane hasło jest nie prawidłowe Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
polak13133
Trainer
Trainer



Liczba postów : 59
Join date : 01/07/2011

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptyPon Lut 25, 2013 7:07 pm

hmm no to moze masz zle passy ...
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptyPon Lut 25, 2013 9:03 pm

Możesz odzyskać pasy na e-maila. Jeżeli na oficjalnej stronie nie możesz się zalogować to masz złe pasy.
Powrót do góry Go down
dram09
Support
Support
dram09


Liczba postów : 87
Join date : 19/02/2011
Skąd : Gdańsk/Uden

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Odzyzkanie postaci   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptyWto Lut 26, 2013 11:15 pm

Jeżeli ktoś zmienił ci passy to mogą być takie powody :

-Miałeś boty do poków.
-Grałeś na innym serwerze poków wpisując te same hasła.
-Chciałeś grać na innym serwerze ale client nie działał (tu występuje na 100% keyloger).
-Grałeś na jakimś noobowskim serwerze db chodzi mi i małą ilość graczy badz client nie działał.



Odzyskać konto możesz :

-Na stronie głównej [You must be registered and logged in to see this link.] > następnie klikasz [You must be registered and logged in to see this link.] > wpisujesz e-mail lub login account > włazisz na e-maila i cieszysz się z odzyskanego konta.
-Jeżeli masz maila na polskim hostingu i nie dochodzą do ciebie login/password to piszesz ticketa na byle jakim accountem i piszesz że nie dochodzą ci login/password bo prawdobnie masz na polskim hostingu i czekasz aż odpisze.



To chyba wszystkie opcje
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptySro Lut 27, 2013 12:16 pm

Albo zmienić e-mail na gmail.com bo tam dochodzą i czekać 14 jeśli nie odpowiedzą.
Powrót do góry Go down
dram09
Support
Support
dram09


Liczba postów : 87
Join date : 19/02/2011
Skąd : Gdańsk/Uden

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptySro Lut 27, 2013 6:17 pm

Kiwi napisał:
Albo zmienić e-mail na gmail.com bo tam dochodzą i czekać 14 jeśli nie odpowiedzą.



Hmmm a jak się zaloguje do tego konta żeby maila zmienić ^.-?
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony EmptyCzw Lut 28, 2013 2:10 pm

Cóż fakt. Zapomniałem, zdarza się. No to taka przestroga żeby nie rejestrować się na pokach z e-mail na polskim hostingu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie mogę się zalogować na pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Nie mogę się zalogować na pokemony   Nie mogę się zalogować na pokemony Empty

Powrót do góry Go down
 
Nie mogę się zalogować na pokemony
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nie moge sie zalogowac po dzisiejszym patchu
» nie moge sie ruszyc!!!!
» POMOCY NIE MOGE SIE RUSZYC I NIC PISAC!!!!!!!!
» Pokemony wyzsze
» pokemony ze skamielin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: