Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brotherhood Quest

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Quaku
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 29/11/2011

Brotherhood Quest Empty
PisanieTemat: Brotherhood Quest   Brotherhood Quest EmptySob Kwi 27, 2013 7:54 am

Czy ktos moglby mi wyjasnic na czym polega brotherhood quest ktory bierzemy w shamouti? Nie moge znalezc nigdzie zadnego poradnika Sad A kompletnie nie wiem o co w nim chodzi...
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Brotherhood Quest Empty
PisanieTemat: Re: Brotherhood Quest   Brotherhood Quest EmptySob Kwi 27, 2013 8:55 am

Bo nie ma poradnika do tego. W zasadzie to nie ma co tłumaczyć bo wiele to tam nie ma. Zapisujesz się do bractwa i zabijasz npc dla nich. Rzecz polega na tym że masz trzy poziomy : łatwy, średni i trudny. Z tego co pamiętam to od łatwych jest Npc Yellow. Dostajesz od Npc taki jakby telefon. W każdym większym mieście u Npc Marka jest taki telewizor gdzie bierzesz misje z pokonaniem npc. Po zabiciu go dostajesz Tokeny. W tym telefonie który dostałeś sprawdzasz misje które wziąłeś. Masz trzy rodzaje tokenów Devoted - za daily taski, Might - za zabijanie dla bractwa Npc oraz Honored - za branie udziału w turniejach walk między graczami. W shamouti u bractwa stoi maszyna gdzie się wymienia te tokeny. Nie wiem co mogę więcej napisać.
Powrót do góry Go down
 
Brotherhood Quest
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rocket Quest
» Co to za Quest?
» Ice Quest.
» Box2 quest
» Pot of Moss Bug Quest

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: