Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Profesja, która wybrać?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sumier
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 27/09/2013
Skąd : Dębica

Profesja, która wybrać?  Empty
PisanieTemat: Profesja, która wybrać?    Profesja, która wybrać?  EmptyPią Wrz 27, 2013 9:07 pm

Witam,
Wiem, mam dość głupie pytanie, ale prosiłbym o pomoc, a mianowicie chodzi o profesje, czy ktos doswiadczony mógłby wypisać mi wady i zalety wszystkich profesji? Np. Która jest tania, a która droga itd.
Wiem pytanie pewnie już było gdzieś, ale szukałem i nie moglem znaleźć. Mam już 94 lvl i dalej nie mogę się zdecydować, dlatego proszę o pomoc.

@Edit  Nikt nie jest w stanie mi pomóc ? ; /
@Edit 2: Ograniczyłem się do profesji, seavell / malefic / wingeon / orebound, czy może mi ktoś je opisać?
Powrót do góry Go down
Sawik
Moderator
Moderator



Liczba postów : 217
Join date : 23/01/2011
Age : 29

Profesja, która wybrać?  Empty
PisanieTemat: Re: Profesja, która wybrać?    Profesja, która wybrać?  EmptyNie Wrz 29, 2013 5:10 pm

Nie gram od jakiegoś czasu, ale uważam, że powinieneś wybrać taką profesję, którą mógłbyś expić w ulubionych miejscach. Sam mam ponad 100lvl a nadal jej nie wybrałem. Niech głos serca ci podpowie Smile
Powrót do góry Go down
Sumier
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 27/09/2013
Skąd : Dębica

Profesja, która wybrać?  Empty
PisanieTemat: Re: Profesja, która wybrać?    Profesja, która wybrać?  EmptyNie Wrz 29, 2013 6:20 pm

Mysle nad oreboundem ; p, expic bym chciał na trawie i ogniu, a także np. Na buzzach. Trawy z ogniem chyba nie pogodze ; D, ogolnie to malefica robie na innym swiecie, kolega wingeona, to nie chce tego samego (chociaz jakby kolega go nie robil, to ja bym zrobił, ponieważ nie wiedziałem ze ma kingdre, gyaradosa i scythera ; D) a seavell po prostu mi nie odpowiada ze względu na to ze poza mantinka, gyaradosem i kingdra, to nie lubie wodnych pokow, chociaż nie wiem czy przy takich koksach cos jeszcze jest potrzebne. Zostaje orebound, chociaż definitywnie zastanawiam się nad wingeonem ; D.
Powrót do góry Go down
Sumier
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 27/09/2013
Skąd : Dębica

Profesja, która wybrać?  Empty
PisanieTemat: Re: Profesja, która wybrać?    Profesja, która wybrać?  EmptyNie Wrz 29, 2013 6:46 pm

Stwierdzam, że wszystkie profy są dobre, a trzeba wybrać co się lubi, jedynie psycraft dla mnie jest strasznie dziwny ; p.

Czy jak wybiore orebounda, to czy moje ekspienie zakończy się tylko pokemonami rock/earth, w sensie czy bedzie mi sie jeszcze oplacalo expic np. Magmarem na meganiumach? Czy to bd po prostu gorsze?
Powrót do góry Go down
Arasha09
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 29/09/2013

Profesja, która wybrać?  Empty
PisanieTemat: Re: Profesja, która wybrać?    Profesja, która wybrać?  EmptyPon Wrz 30, 2013 8:17 am

no to tak, malefic to glownie ludzie wybieraja do dueli, bo expic to hm, crobat na meganium?;p albo jakies alaki ale to zmula i wolno sie expi ;d orebound w sumie nie jest taki tani, steelix troche kosztuje, ale ponoc exp z nim na electric jest swietny ;d na fire to shiny golem i jazda xd wingeon co prawda duzo ma pokow pod profe, ale wlasnie.. Czy napewno?;d wiekszosc pokow ma tylko defa i 1 czy 2 spelle z ktorych mocniej jeb**esz, no ale nie patrzac z wingeonem duzo opcji Wink scyther i grass badz fight, gyara czy manta i water itp no i oczywiscie, wingeon droga profa xd, i seavell tak? Sam osobiscie jestem seavelem i nie narzekam xd co prawda juz wysoki lv i w ogole inaczej sie expi, ale z gyaradosem na valley jakos przy niskim booscie juz da sie expic , waterki nie sa jakos wybitnie drogie, poki pod sea tez nie az tak, ale co prawda duzo opcji co do expa nie ma ;d ale jka ktos lubi to znajdzie opcje dla siebie Wink ale i tak kazdy Ci powie ze wybieraj profe ktora najbardziej lubisz, bo jak kogos pytasz o pomoc, i ja uzyskasz, po jakims czasie dostrzegasz wady profesji i obwiniasz kogos xdd
Powrót do góry Go down
Sumier
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 27/09/2013
Skąd : Dębica

Profesja, która wybrać?  Empty
PisanieTemat: Re: Profesja, która wybrać?    Profesja, która wybrać?  EmptyPon Wrz 30, 2013 8:09 pm

Ja nie wiem do końca czego ja sam chce ; D. Zrobie sobie tego orebounda, dzisiaj próbowałem zagrać dragonitowi, ale nie wiem czy nie mam buga. Gram poke flutem i wynurza się łeb Nite, po chwili pokazuje buzke, lecz na zagranie mam około 1 s, jak dla mnie jest niemozliwe tak szybko zagrać kilka nutek, najdalej na farcie doszedłem do 2 nuty, czy ktoś jeszcze może ma taki problem? ; /.
Powrót do góry Go down
Sumier
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 27/09/2013
Skąd : Dębica

Profesja, która wybrać?  Empty
PisanieTemat: Re: Profesja, która wybrać?    Profesja, która wybrać?  EmptyPon Wrz 30, 2013 8:28 pm

Arasha, a powiedz mi jeszcze, czy expisz jynxem, shiny jynxem na meganium/ venusaur? ; D, bo jak nie to ore od sea, rozni sie buzzami/rock tunnelem ; D.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Profesja, która wybrać?  Empty
PisanieTemat: Re: Profesja, która wybrać?    Profesja, która wybrać?  Empty

Powrót do góry Go down
 
Profesja, która wybrać?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Którą postacią grać?
» Gdzie iść i co wybrać?
» Jakie pokemony wybrać
» Profesja...
» Profesja ...........

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pomoc-
Skocz do: