Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

  Naturia - Początki Pomoc

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
artix253
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 27/08/2013

 Naturia - Początki Pomoc Empty
PisanieTemat: Naturia - Początki Pomoc    Naturia - Początki Pomoc EmptyPon Paź 07, 2013 10:21 pm

Mam pare pytan, zrobilem sobie naturie na mojej postaci, i tu kieruje moje pytania ;
①. Jakie poki kupic, albo co w nich zmienic ? Posiadam ; Noctowl, Sandslash +5, Clefable, Golem, Houndoom i Exeguttor i mam 81 lvl (w pc mam charizarda, poniewaz mialem robic volcanica, ale zmienilem zdanie)
②. Jakie poki boostowac, lub moze nic nie robic tylko na cos zbierac.
③. Gdzie moge poexpic z tymi pokami wymienionymi wyzej ( mam DACC)

Narazie to tyle, z gory dzieki za opowiedz. Przepraszam, za brak polskich znakow, ale pisze z komorki i mam troche inna klawiature.
Powrót do góry Go down
Arasha09
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 29/09/2013

 Naturia - Początki Pomoc Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Początki Pomoc    Naturia - Początki Pomoc EmptyPią Paź 11, 2013 8:24 am

narazie masz niski poziom to 1ranga profy to i tak malo daje Razz ale na przyszlosc obowiazkowo scizora zalatw xd jesli masz cierpliwosc idz scythera lap i juz bedzie z nim kosa =] a tak to meganium/venu troche nie warto boostowac bo jak dojdzie s plume to beda ci bezuzyteczne ;d
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

 Naturia - Początki Pomoc Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Początki Pomoc    Naturia - Początki Pomoc EmptySob Paź 12, 2013 10:15 am

1. Co do poków to guttor, megana/venu nie potrzebujesz na razie obu, więc możesz zdecydować. Ja osobiście używam megany. No i scyther oraz scizor oczywiście. Polecałbym skupić się na scizorze najpierw. Ma większe zastosowanie. Po prostu jest bardziej uniwersalny.
2. Wszystko zależy ile masz kasy. Jeżeli niedużo Ci brakuje to odkładaj na scizora. Jeżeli jesteś biedakiem to dobij level i pomyśl nad boostowanym guttorem. Po wykonaniu wszystkich rang wiadomo zbieranie na s pluma.
3. Slash :
power plant, lightstorm island, hamlin ampharosy (uważaj na signal beam)
Noctowl :
venu, megany (powinieneś dać radę)
desert, hypno, kadabry, może alakazamy
Houndoom :
także desert (jeśli nie zrobiłeś taska na spoony i linearly to z tego jest chyba 46k)
Guttor :
Rt, wszelkiego rodzaju wodne (kinnow, tropical, blasty na północy-wschód od ceru)
Powrót do góry Go down
artix253
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 27/08/2013

 Naturia - Początki Pomoc Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Początki Pomoc    Naturia - Początki Pomoc EmptySob Paź 12, 2013 11:06 am

Na ta chwile sprzedalem noctowla i zamienilem go pidgeotem, lvl ten sam (przez ostatnie zgony) i 260k, zastanawiam sie czy nie kupic magmara i nie sprobowac zlapac scythera, ale nie wiem czy to na moje nerwy, bo nawet jakbym co lvl lootal jakiegos stona, to itak niemialbym kasy na tego scizora/scythera.
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

 Naturia - Początki Pomoc Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Początki Pomoc    Naturia - Początki Pomoc EmptySob Paź 12, 2013 12:11 pm

Łapiąc scythera możesz zapomnieć o jakimś zarobku. Magmar to na roślinne, bo na stellixie nie dasz rady. Najwięcej chyba wyciśniesz guttorem na rt. Żeby zarobić rób taski.
Powrót do góry Go down
artix253
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 5
Join date : 27/08/2013

 Naturia - Początki Pomoc Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Początki Pomoc    Naturia - Początki Pomoc EmptySob Paź 12, 2013 4:06 pm

W dp mam venusaura na 85 lvl, mi kasa z zarobku byłaby potrzebna do kupna scythera, ale magmarem moge go przecież chyba łapać, na niego fire effective jest.
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

 Naturia - Początki Pomoc Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Początki Pomoc    Naturia - Początki Pomoc EmptySob Paź 12, 2013 10:36 pm

To łapiąc scythera nie zarobisz. Ewentualnie wyjdziesz troche na plus jak dropnie ston. Chyba że szybko złapiesz. Tak fire, rock i chyba electric są effective na scythera.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





 Naturia - Początki Pomoc Empty
PisanieTemat: Re: Naturia - Początki Pomoc    Naturia - Początki Pomoc Empty

Powrót do góry Go down
 
Naturia - Początki Pomoc
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Naturia - Bug/Grass
» Hitmochan pomoc
» Orebound pomoc ;d
» Pomoc ze skilami
» Pomoc Domek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: