Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Popularność Forum

Go down 
+6
krecikarek
Reakti
Meriwud
DavisX
Dymson
Sawik
10 posters
AutorWiadomość
Sawik
Moderator
Moderator



Liczba postów : 217
Join date : 23/01/2011
Age : 29

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Popularność Forum   Popularność Forum EmptyPią Maj 04, 2012 10:27 pm

Witam, staram się wchodzić na forum kilka razy dziennie, by coś zrobić dla społeczeństwa. Ale napotykam na problem, otóż dziennie pojawia się tu tylko kilka postów.
Gdy daję komuś link w grze do tego forum to on nie ma o tym zielonego pojęcia. Te forum jest dla Polaków, lecz tylko garstka o nim wie. Trzeba je jakoś zareklamować!!! Torg, poczta pantoflowa, nie wiem co dalej. Admin powinien jakoś reagować jeśli te forum ma nadal żyć, bo z tym już coraz gorzej.

Sawik
Powrót do góry Go down
Dymson
Support
Support
Dymson


Liczba postów : 99
Join date : 23/01/2011
Age : 30
Skąd : z brzucha

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySob Maj 05, 2012 5:50 am

Zgadzam się z Tobą, ale też trzeba zmienić coś na forum jakiś nowy styl itd. Jakbym miał dostęp do panelu administracji to bym już coś zmienił
Powrót do góry Go down
DavisX
Administrator
Administrator
DavisX


Liczba postów : 340
Join date : 23/01/2011
Age : 32
Skąd : Mysłowice

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySob Maj 05, 2012 6:01 am

Otóż Panowie zaczniemy poważne zmiany, gdy tylko skończy się ogłoszony nabór. Rozdzielimy zadania między poszczególnych członków ekipy. Najpierw jednak trzeba zebrać jakieś konkretne pomysły na temat dalszego rozwoju forum, Myślę, że damy radę rozbudować tą stronkę i może w przyszłości uzgodni się co nieco z PXG(rozmawiałem już z Adminami na temat ewentualnego posiadania statusu oficjalnego fansite'u).
Powrót do góry Go down
http://diff-anime.pl
Meriwud
Support
Support
Meriwud


Liczba postów : 75
Join date : 23/01/2011

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySob Maj 05, 2012 11:50 am

Dobry pomysł z fansite'm.


Ale old forum zdobyło taką popularność, a nie imało zbytniego reklamowania. Moim zdaniem nowy design to niszczy, wrócić do wszystkiego jak było kiedyś (w tym adres strony, bo nie wiem, czy był taki) i by było super.
Powrót do góry Go down
Sawik
Moderator
Moderator



Liczba postów : 217
Join date : 23/01/2011
Age : 29

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySob Maj 05, 2012 12:49 pm

Moim zdaniem adres strony popsuł sporo. Ci co wiedzieli o forum nagle wchodzą i widzą, że go nie ma. Nie wiedzą skąd wziąć link do tego
Powrót do góry Go down
Reakti
Administrator
Administrator



Liczba postów : 138
Join date : 02/02/2011

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptyWto Maj 22, 2012 8:19 pm

Pewnie też bym nie wiedział o nowym forum gdybym nie miał gg Anastazja.
Ale teraz trza zrobić porządek na forum zważając na to że teraz doszło dużo nowych rzeczy w PXG.
Powrót do góry Go down
krecikarek
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 2
Join date : 02/08/2011

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySro Sie 29, 2012 5:41 pm

Też nie miałem o forum pojęcia aż mi Anderkeel nie powiedział. W grze reklamować nie wolno bo za to ban leci, także trzeba wymyślić inny sposób. Ew. spam bota postawić np. co godzinkę podawałby adres na Global PL chacie.
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySro Sie 29, 2012 5:51 pm

Gdy ktoś na globalu prosi o pomoc to podsyłam link do forum. Tylko ludzie wolą żeby im podać odpowiedź niż mają szukać na forum. W każde reklamowanie mogę się włączyć, ponieważ chciałbym aby był tutaj większy ruch. Jeżeli jakieś zmiany już będą, to zrobię postać i będę reklamować na każdym serwerze bo to nie jest problem.
Powrót do góry Go down
Sawik
Moderator
Moderator



Liczba postów : 217
Join date : 23/01/2011
Age : 29

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySro Sie 29, 2012 6:36 pm

Jak się będzie spamić, to ludzie pomyślą, że to hack link i tyle. Kto jest zainteresowany, to tez podsyłam link, ale bez zbędnego spamu
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySro Sie 29, 2012 7:22 pm

Wiem i to rozumiem, nie mówiłem o spamie, a o drobnej reklamie. Oczywiście na jakiś forach gier można ogłosić. A może ktoś będzie zainteresowany w rozwój forum.
Powrót do góry Go down
Meriwud
Support
Support
Meriwud


Liczba postów : 75
Join date : 23/01/2011

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySro Sie 29, 2012 11:28 pm

Dlatego zawsze starajcie się (jak ja) wysyłać linka do forum, gdy ktoś poprosi o pomoc w grze na PM. Uniknie się banów i może bardziej spopularyzuje forum.
Powrót do góry Go down
dram09
Support
Support
dram09


Liczba postów : 87
Join date : 19/02/2011
Skąd : Gdańsk/Uden

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptySro Lut 06, 2013 9:40 pm

jak chcecie możemy podpiąć forum pod domene pokexgames.com.pl
Powrót do góry Go down
polak13133
Trainer
Trainer



Liczba postów : 59
Join date : 01/07/2011

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptyCzw Lut 07, 2013 8:44 am

Myślę że pomysł drama jest OK. Połączyć forum po-pl z tym pokexgames.com.pl i tak że na głównym newsy i dział forum i tam poradniki itd, itp.
Powrót do góry Go down
dawkim1
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 6
Join date : 26/06/2012
Age : 28
Skąd : Białystok

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptyCzw Lut 21, 2013 11:55 am

nowy styl i bardziej spolszczyć i forum od razu będzie inaczej się prezentować, mało znam się na forum jako administrator. mam własny serwer w grze counter-strike temu też trochę forum ogarniam bo jak inaczej można prowadzić coś takiego, na forum jestem codziennie, jakby była potrzebna jakakolwiek pomoc proszę pisać do mnie na PW. jestem gotów złożyć podanie na moderatora, jakby co mam oczywiście pełno kumpli którzy znają się na forum, więc w każdej sprawie możecie pisać.

PW
GG:21903377
steam:dawkim1996
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum EmptyCzw Lut 21, 2013 1:33 pm

Spolszczone jest wystarczająco a nowy styl nie przyciągnie rzeszy chętnych. Reklama to podstawa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Popularność Forum Empty
PisanieTemat: Re: Popularność Forum   Popularność Forum Empty

Powrót do góry Go down
 
Popularność Forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Powrót i aktywność na Forum.
» Nabór na Władze Forum
» Głowne forum pxg pomocy !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pomysły-
Skocz do: