Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Prosimy się zarejestrować. Po zakończeniu rejestracji forum będzie widoczne.
Pokemon Online PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Czekam na pomoc! ;D

Go down 
+3
koncikos
kysiek92
Levone
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyCzw Cze 21, 2012 12:41 pm

Mam do Was kilka pytań (jestem nowy w tej grze, dopiero 17 lvl), liczę, że na nie odpowiecie.
1. Jakie pokemony są przydatne na moim lvl (17), które dam radę teraz, lub w najbliższym czasie złapać?
2. Czy Slowpoke lub Shelder to dobre poki? Jeśli tak to jakim ballem je złapać?
3.Czasami wylatują mi rzeczy typu: bat wing, slow tail, rat tail, piece of diglett, locksmith of shell. Co to jest, do czego są one potrzebne i czy można je sprzedać za rozsądną cenę( najlepiej podajcie ich wartość)
4. Jaką drużynę ułożyć z poków: Bellsprout, Odish, Kakuna, Zubat, Diglett, Pidgey, Ratatta, Wedle,?
5.Czy karmienie pokemona jest konieczne?

Jeśli może to o czymś zadecydować to gram na serverze Quartz.
Dzięki za odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
kysiek92
Elite Trainer
Elite Trainer
kysiek92


Liczba postów : 192
Join date : 30/01/2011
Age : 32
Skąd : Łódż/ADP

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyCzw Cze 21, 2012 1:10 pm

1 Diglett, zubat, spearow, horsea, oddish, bellsprout.
Zlap sobie/kup koffinga na 20 lvlu.

2 Nie przydatne poki, ale jakbys chcial lapac to polecam najtansze pb :>

3 Link z oficjalnego forum(ceny wszystkich itemow, pokow itd.)
[You must be registered and logged in to see this link.]

4 Takie poki co wymienilem w punckie 1 mysle ze wystarczajace Smile

5 Tak. Nie zdechnie jesli go nie nakarmisz, ale jego nastroj moze sie zmienic na gorszy i bedzie zadawal mniejsze obrazenia.
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyCzw Cze 21, 2012 7:24 pm

Ok, dzięki. Smile Kolejne 2 pytania:
1) Jak często karmić pokemona?
2) Gdzie znajdę NPC: Hugh, Hearher i Flint?
Powrót do góry Go down
koncikos
Newbie Trainer
Newbie Trainer



Liczba postów : 33
Join date : 20/09/2011
Age : 28

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyCzw Cze 21, 2012 7:44 pm

1) Jak często karmić pokemona? - Ja zawsze karmie ,gdy na pokemonie pokazuje się emotikona głodu.
2) Gdzie znajdę NPC: Hugh, Hearher i Flint? - Flint w Pewter City Górny prawy Róg,Hugh i Heather w Mieście Celadon ,w dużym wieżowcu,
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySob Cze 23, 2012 9:36 am

Jakie czynniki wpływają na złapanie poka?
Powrót do góry Go down
kysiek92
Elite Trainer
Elite Trainer
kysiek92


Liczba postów : 192
Join date : 30/01/2011
Age : 32
Skąd : Łódż/ADP

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySob Cze 23, 2012 11:30 am

Im mocniejszy pok tym trudniej go zlapac przewaznie, duzo zalezy od farta poprostu. Oczywiscie im lepszych balli uzywasz tym szansa tez sie zwieksza. Nic nowego chyba nie odkrylem w sumie :> Ogolnie mowiac w tej grze, podczas lapania pokow spotyka sie czasami z takimi sprawami, jakie sie filozofom nie snilo Very Happy
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Cze 24, 2012 2:29 pm

Ok, dziękuję.
Gdzie teraz sprzedaje się "magikarp fin"? Mark już nie chce ;D Kolejne pytanie: do czego służy seaweed? I następne: czy pokemony wylatujące z łowienia zależą od lvl'u fishingu?
Powrót do góry Go down
Nocnik
Newbie Trainer
Newbie Trainer



Liczba postów : 44
Join date : 25/12/2011
Skąd : Łódź

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Odp   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Cze 24, 2012 3:52 pm

Seaweed służy do łowienia, tylko musisz mieć odpowiedni level. Jak klikniesz na to prawym przyciskiem myszy a potem zaczniesz łowić tam będziesz miał napisane od którego lvl fishigu. Lub jeżeli będziesz miał odpowiedni level fishingu zacznie ci łowić. Teraz wyławiane pokemony nie zależą od lvl fishingu. Zależy to od przynęty czyli np. seaweed, kupujesz ją u Guru. Każda przynęta jest na dany level fishingu czyli jak masz np. 50 fishingu, to możesz używać przynęt na 10, 20, 30, 40 i 50 lvl fishingu. Wiadomo, kiedy przynęta na niższy lvl to będą się łowić słabsze pokemony.
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyWto Cze 26, 2012 9:26 am

Często widzę ludzi, którzy jeżdżą, pływają lub latają na pokemonach. Czy to zależy od tego czy dany pokemon ma surf, fly czy od jakiegoś "premium" konta?
Powrót do góry Go down
kysiek92
Elite Trainer
Elite Trainer
kysiek92


Liczba postów : 192
Join date : 30/01/2011
Age : 32
Skąd : Łódż/ADP

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyWto Cze 26, 2012 10:23 am

Tak. Umjetnosci fly, ride, surf i teleport moze uzywac tylko posiadacz konta premium :> i oczywiscie pokemon musi miec ta umiejetnosc.
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Lip 01, 2012 9:26 am

Nie mam zupełnie pomysłu na drużynę z moich pokemonów. Złapałem nowe ( niekoniecznie te o których była mowa Razz )a cała grupka moich poków wygląda następująco : Odish, Bellsprout, Voltorb x2, Zubat, Diglett, Venonat, Ponyta, Geodude, Slowpoke, Staryu, Rattata x3, Weedle. Pomoże ktoś mi ułożyć solidny skład?
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Lip 01, 2012 9:52 am

Nie ma jednego konkretnego schematu. Bierzesz w danej chwili te które zadają największe obrażenia pokemonom na których masz zamiar expić. Jeśli nie masz dacc to idź na RT z : Staryu, Oddishem, Belsproutem, Diglettem, Venonatem i ewentualnie zabierz Ponyte lub Zubata. Ze staryu będziesz mógł biegać po RT dość długo a jeśli coś to masz oddisha, na niższym poziomie dobrze sobie radzi (chociaż nie ma wiele atakujących skili).
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Lip 01, 2012 11:56 am

Nie wiem czy Venonat się przyda. Mam dopiero 24 lvl a ten pokemon ma sporo skilli dostępnych od 30lvl'a w górę. Mam jedno pytanie. Słyszałem że niedługo będą dostępne rzeczy które są teraz tylko dla ludzi z dacc. Czy to prawda?
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Lip 01, 2012 12:31 pm

Tak podobno 11 lipca będzie można łapać i używać pokemonów z jhoto.
Powrót do góry Go down
Raiqss
Trainer
Trainer
Raiqss


Liczba postów : 58
Join date : 17/07/2011

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Lip 01, 2012 1:28 pm

Kiwi wprowadziles go troche w błąd i on sam siebie też ;p nie dla ludzi z dacc tylko z ticket. dacc pozwala tylko na latanie plytwanie itp dzieki czemu mozemy doleciec na nowe expy ;p
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Lip 01, 2012 1:44 pm

Wiedzieć o tym wiedziałem, tylko z rozpędu się nie rozpisałem. Ale dobrze że sprostowałeś bo już nie wchodziłem w ten dział.
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Lip 01, 2012 3:45 pm

Dzięki wszystkim, że tak chętnie pomagacie Wink Mam pewien problem, nie potrafię zrobić wymiany, znaczy "trade". Nie potrafię zaakceptować ani samemu "zaproponować". Albo ja nie widzę okienka z trade albo inny użytkownik. Nie rozumiem tego a jest to trochę denerwujące. :> (o ile w tej grze da się zrobić wymianę ;D)
Powrót do góry Go down
Kiwi
Champion Pokémon
Champion Pokémon
Kiwi


Liczba postów : 402
Join date : 02/09/2011

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptyNie Lip 01, 2012 4:44 pm

Nie jestem pewien o co konkretnie Ci chodzi ale mam nadzieje żę dobrze chociaż myślę. Aby dokonać wymiany musisz kliknąć prawym na przedmiot i będziesz mieć coś takiego jak Trade with - potem przesuwasz kursor na osobę z którą chcesz dokonać wymiany. Powinno pokazać Ci się okienko z przedmiotem który dajesz i kupujesz.
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySob Lip 07, 2012 12:11 pm

Interesują mnie, że tak powiem połączenia kanałami. Czyli skąd i gdzie można dojść przez kanały, mile widziane też informacje o występujących tam pokach. Na razie wiem tylko tyle, że można kanałami przejść z Cinnabar do Virdian. Aha, jeszcze jedna sprawa. Czy diamenty potrzebne do dacc można kupić od innych graczy? Jeśli tak to w jakiej cenie zazwyczaj są?
Powrót do góry Go down
Mavedrick
Elite Trainer
Elite Trainer



Liczba postów : 124
Join date : 16/05/2011
Age : 26

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySob Lip 07, 2012 1:27 pm

Kanałami nie chodzilem Very Happy co do dacca mozna kupic u innych graczy , cena jest na kazdym serverze inna , u mnie czyli na Sapphire od 50 do 60k , zapytaj ludzi na globalnym Game Chacie
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySob Lip 07, 2012 1:46 pm

Dzięki. Smile Czy plant tail jest do czegoś potrzebne czy raczej sprzedać u NPC?
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySro Lip 11, 2012 10:59 am

Ludzie jak się na orange dostać? ;>
Powrót do góry Go down
koncikos
Newbie Trainer
Newbie Trainer



Liczba postów : 33
Join date : 20/09/2011
Age : 28

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySro Lip 11, 2012 2:13 pm

Jeśli nie byłeś to w pallet użyj laprasa hi >travel>yes i będziesz w Hamlin ,lub z cerulean możesz lecieć (Musisz mieć dacca )
Powrót do góry Go down
Levone
Newbie Kid
Newbie Kid



Liczba postów : 16
Join date : 21/06/2012

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySro Lip 11, 2012 4:01 pm

Ok, już to zdążyłem zrozumieć wcześniej. A jeśli już tam byłem to są jakieś inne środki transportu?
Powrót do góry Go down
Mavedrick
Elite Trainer
Elite Trainer



Liczba postów : 124
Join date : 16/05/2011
Age : 26

Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D EmptySro Lip 11, 2012 4:15 pm

Jesli masz dacca to mozesz się teleportowac.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czekam na pomoc! ;D Empty
PisanieTemat: Re: Czekam na pomoc! ;D   Czekam na pomoc! ;D Empty

Powrót do góry Go down
 
Czekam na pomoc! ;D
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pomoc Domek
» Pomoc ze skilami
» Exp i pomoc na 45lv
» Hitmochan pomoc
» Smagrel pomoc

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online PL :: Pokemon Online BR :: Pomoc-
Skocz do: